Будь ласка, уважно прочитайте умови користування терміналом самообслуговування (Криптовалютним терміналом) перед використанням його послуг.
Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей термінал.
1 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ці умови регулюють правила використання Терміналу самообслуговування (Криптовалютного терміналу).

1.2. У цих умовах вживані терміни мають таке значення:

Bitcoin та Криптовалюта – децентралізована однорангова пірингова мережа обміну даними про транзакції, здійсненими між криптовалютними гаманцями;

Криптовалютний гаманець
– спеціальне програмне забезпечення, яке забезпечує обмін даними між користувачами криптовалютних мереж;

Операція поповнення криптовалютного гаманця – операція обміну даними в мережах криптовалют між криптовалютними гаманцями користувачів, яка умовно відображається системою як зміни зміна балансу криптовалютних гаманців учасників такої операції обміну;

Баланс криптовалютного гаманця – сумарна інформація про всі операції обміну даними між криптовалютним гаманцем одного користувача і криптовалютними гаманцями інших користувачів мереж;

Криптовалютний термінал та термінал самообслуговування у цих правилах та умовах вважається одним і тим самим поняттям.

1.3. Усі відносини, неврегульовані у цих умовах, регулюються чинним законодавством України.

2. ПОСЛУГИ ТЕРМІНАЛУ САМООБСЛУГОВУВАННЯ

2.1. За допомогою Терміналу самообслуговування користувач має можливість отримати послуги у сфері інформатизації, а саме поповнити свій криптовалютний гаманець. Для цього користувач повинен:

- слідувати інструкціям на екрані та надати всю необхідну для надання послуги інформацію, у тому числі вказати у спеціально відведеному полі номер криптовалютного гаманця;

- оплатити послугу, внісши до Терміналу самообслуговування готівку, необхідну для поповнення криптовалютного гаманця.

2.2. Після оплати Користувачеві буде надана послуга поповнення криптовалютного гаманця на кількість криптовалюти, еквівалентну номінальній вартості внесеної до Терміналу самообслуговування готівки, відповідно до курсу.

2.3. Термін обробки запиту Користувача становить не більше 40 хвилин. У виняткових випадках максимальний термін обробки запиту може скласти 24 години.

2.4. Всі комісії сторонніх систем (мережа Bitcoin та інших криптовалют) оплачуються Користувачем. За користування послугами Терміналу самообслуговування може стягуватися додаткова комісія.

3. ГАРАНТІЇ КОРИСТУВАЧА

3.1. Користуючись терміналом самообслуговування, Користувач підтверджує, що:
- є повнолітньою і дієздатною фізичною особою;
- має достатнє розуміння функціональності, механізмів використання, зберігання, передачі та інших характеристик Bitcoin та інших криптовалют, для того, щоб зрозуміти ці умови користування, оцінити ризики та наслідки поповнення криптовалютного гаманця;
- не буде використовувати криптовалюту в будь-яких протизаконних цілях, у тому числі з метою легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, з метою фінансування терористичної діяльності, з метою поширення заборонених товарів і послуг;
- не буде використовувати криптовалюту для здійснення інших діянь, які можуть бути кваліфіковані як адміністративні правопорушення або злочини згідно з чинним законодавством України;
- не буде використовувати програмне забезпечення і не здійснювати дії, спрямовані на порушення нормального функціонування Терміналу самообслуговування.

3.2. Користувач зобов'язується не порушувати та не намагатися порушувати положень цих умов користування, а також положень чинного законодавства України.
4. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

4.1. Програмне забезпечення, послуги та інші матеріали Терміналу самообслуговування надаються «як є» без будь-яких гарантій. Користувач погоджується, що використовує Термінал самообслуговування на свій страх і ризик. Власник Терміналу самообслуговування не гарантує, що робота цього Терміналу самообслуговування буде безперервною, безпомилковою і позбавлена інших дефектів.

4.2.
Власник Терміналу самообслуговування н

е несе відповідальності за будь-які збитки (прямі, непрямі і випадкові) і за упущену вигоду, що виникли внаслідок порушення роботи Терміналу самообслуговування, в результаті його використання або неможливості використання.

4.3. Власник Терміналу самообслуговування не несе ніякої юридичної відповідальності за використання Користувачами криптовалюти в будь-яких протизаконних цілях, включаючи, але не обмежуючись, з метою легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом або здійснення інших діянь, які можуть бути кваліфіковані як адміністративні правопорушення або злочини згідно з чинним законодавством України.

4.4. Відповідно до законодавства України Bitcoin або будь-яка інші криптовалюта не є і не може вважатися засобами або електронними грошима, криптовалютний гаманець не є і не може вважатися платіжною системою. Відповідно, власник Терміналу самообслуговування не надає фінансові або інші послуги, які підлягають ліцензуванню відповідно до чинного законодавства України.

4.5.
Власник терміналу самообслуговування не несе відповідальності, якщо користувач не правильно вказав адресу свого криптовалютного гаманця та не отримав криптовалюту.

КОРИСТУЮЧИСЬ ЦИМ ТЕРМІНАЛОМ, ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ЦИМИ ПРАВИЛАМИ ТА УМОВАМИ, РОЗУМІЄТЕ СВОЇ ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ І ДОБРОВІЛЬНО ЗОБОВ'ЯЗУЄТЕСЯ БЕЗЗАСТЕРЕЖНО І ПОВНОЮ МІРОЮ ВИКОНУВАТИ ЇХ. ЯКЩО ВИ НЕ ПРИЙМАЄТЕ ЦІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ, ВИ НЕ МАЄТЕ ПРАВО ПРОДОВЖУВАТИ КОРИСТУВАТИСЯ ТЕРМІНАЛОМ.
Made on
Tilda